Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Lobeski Maraton Rowerowy 2023 07W dwudniowej imprezie kolarskiej w Radowie Małym, uczestniczyło około 160 zawodników. W pierwszym dniu, odbył się Łobeski Maraton Rowerowy im. Eugeniusza Gostomczyka, drugi dzień był zarezerwowany dla zawodników w indywidualnej jeździe na czas.

Na dystansie MEGA, zwycięzcami okazali się: Artur Gonera ze Szczecina wśród mężczyzn oraz Magdalena Dybała ze Stargardu. Na dystansie MINI zwyciężyli Jarosław Ptak z Borzyszewa oraz Magdalena Cywińska z Maszewa. Na rowerach innych Jarosław Nowak ze Szczecina oraz Urszula Zadworna z Gryfic.

W drugim dniu odbyła się Indywidualna Jazda na Czas na dystansie 36 km gdzie zwyciężył Bartosz Błaszczyk ze Szczecina uzyskując średnia prędkość 42, 97 km/h. Wśród kobiet zwyciężyła Ewa Bańkowska z Nowogardu osiągając średnią prędkość 41,95 km/h!

Ligę Mistrzów wygrała drużyna BURZA NA ROWERZE ze Szczecina. W sumie w zawodach uczestniczyli reprezentanci z województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie śląskie i dolnośląskie.

Szczegółowe wyniki: https://b4sportonline.pl/radowo/wyniki_2023

Organizatorem tego kolarskiego wydarzenia było stowarzyszenie "Aktywne Radowo", przy współudziale Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Łobeskiego i Gminy Radowo Małe. 

Resko24.pl/fot. Aktywne Radowo

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x