Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

eko mix 202316-17 czerwca odbędzie się XXIX Edycja Festiwalu Ekologicznego Eko-Mix. Jest to jedyne takie wydarzenie w naszym regionie skierowane głównie do młodzieży, ale także i dorośli znajdą tu coś dla siebie.

Zgodnie z tradycją festiwal rozpocznie uliczny korowód dzieci ze szkół Gminy Płoty ulicami miasta pod Ratusz, gdzie nastąpi symboliczne przekazanie klucza do Miasta najmłodszym mieszkańcom.

Na scenie obok prezentacji konkursowych odbędą się także prezentacje młodych talentów, wydarzenie uświetnią swoim występem muzycy z płotowskiej orkiestry dętej oraz mażoretki, dzieci ze szkół zaprezentują się w ekologicznym pokazie mody. Wystąpią również lokalne grupy : pokazy Karate grupy ,, Kyokushin Płoty ",pokaz grupy Zumba Senior, Występ Chóru ,, Cantore Pasja".

Poza sceną nie zabraknie atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, animacji i zabaw dla dzieci, kiermaszy oraz stoisk handlowych i gastronomicznych. Podczas Festiwalu odbywać się będzie zbiórka charytatywna na leczenie mieszkańca Płotów Sławka Drzewieckiego. Pierwszy i drugi dzień festiwalu zamykać będzie zabawa taneczna z dobrze znanym mieszkańcom Dj Bibi.

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem XXIX Edycji Festiwalu Ekologicznego EKO-MIX.

eko mix plakat 2023

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x