Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Karate Prusa Resko 60Dnia 27.05.2023 r. na obiektach Zespołu Szkół w Resku zadziało się coś niezwykłego. Najważniejszymi tego dnia okazały się być dzieci.

Klub Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko wyszedł z pomysłem i złożył propozycję Dyrektorowi Szkoły Panu Dariuszowi Siemasz zorganizowania turnieju Karate oraz festynu z okazji Dnia Dziecka.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wyzwanie zostało przyjęte. Nie wiem czy jest sens opisywać wszystko co się tego dnia działo, większość z Was brała czynny udział w wydarzeniach a tych co nie było niech żałują.

Turniej Karate Kyokushin w którym wystartowało 133 zawodników w wieku od 4 do 17 lat, prezentujących niezwykle wysoki poziom, turniej piłki nożnej, gry i zabawy, zamki dmuchane, prezentacje uczniów na scenie, różnego rodzaju stoiska , malowanie twarzy, motory , pokazy strażackie, policja...

Wiem, że nie wszystko zostało wymienione , ale było tego multum. Wspominamy ten dzień gdyż chcielibyśmy podziękować wszystkim, tym dużym i małym - zaangażowanym w ten projekt.

Największe podziękowania należą się gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół, które wykonało kosmiczną pracę . To Oni w większości zaplanowali i pospinali imprezę w całość. Jesteście wielcy. Dziękujemy.

Klub Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko zaangażował się w organizację turnieju oraz zamków dmuchanych jak i również w pozyskanie funduszy, Gmina Resko, Powiat Łobeski – przekazały środki finansowe. W projekt zaangażowały się również instytucje, stowarzyszenia, firmy.

Dziękujemy - Centrum Usług Społecznych w Resku, Centrum Kultury Resko, Nadleśnictw Resko, Koło Łowieckie KNIEJA w Resku, Motocykliści, Ochotnicza Straż Pożarna w Resku, Komenda Policji, Ratownictwo Medyczne, Świetlice Wiejskie, Resko Maskuje, Hubi-Bike, Klub Seniora, rodzice.

Jeżeli kogoś nie wymieniliśmy to przepraszamy.

Mamy nadzieję że festyn spełnił oczekiwania tych dla których był on zorganizowany.

Już planujemy termin przyszłorocznej imprezy. Do zobaczenia.

Darek Dusza, Karate Kyokushin Resko

Fotorelacja autorstwa Karoliny Ryniewicz:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x