Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Konkurs kuratoryjny 2023 03„Mogę być, kim chcę…” - konkurs kuratoryjny na najlepszy komiks rozstrzygnięty. Uczennica Zespołu Szkół w Resku zdobyła wyróżnienie!

12 czerwca w siedzibie Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie odbyło się oficjalne rozdanie nagród dla tych, którzy wyróżnili się w konkursie na komiks dotyczący przyszłości szkoły za 20 lat – jej znaczeniu w futurystycznym świecie. Konkurs trwał do 29 maja b.r., skierowany był do uczniów kl. 4-6 SP i LO.

„Pobudź swoją wyobraźnię, wykaż się kreatywnością i pokaż nam swoją przyszłość, swój wymarzony zawód poprzez komiks. Odpowiedz w nim na pytanie: Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądała Twoja rzeczywistość zawodowa za 20 lat?” Tak brzmiało hasło przewodnie konkursu.

Z prac w formie komiksowej zostały wybrane trzy – Julii Jaworskiej z kl. Ia LO, Leny Szawarskiej z kl. Ia LO, oraz Mai Marczak z kl. VIa SP. Praca Mai została zauważona przez kuratoryjne jury. Opiekunem była p. Anna Zań – nauczycielka w ZS Resko, osobiście uczestnicząca – wraz z naszą laureatką, w tym prestiżowym wydarzeniu.

Gratulujemy sukcesu i zachęcamy Maję do prezentowania swojej twórczości zarówno w szkole, jak i poza nią – jest ona niezwykle utalentowana.

Zespół Szkół w Resku

Resko24.pl/Zespół Szkół w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x