Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Sprzet OSP Lososnica 02Ochotnicza Straż Pożarna w Łosośnicy otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na realizację zadania pn. "Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - Mały Strażak - 2023

19 czerwca Ochotnicza Straż Pożarna w Łosośnicy podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na realizację zadania pn. "Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - Mały Strażak - 2023", polegającego na doposażeniu jednostki w niezbędny sprzęt. W ramach realizacji zakupiono:

• ubranie specjalne min. dwuczęściowe (kurtka i spodnie)- 8 kompletów;
• buty specjalne strażackie skórzane- 8 par;
• hełm strażacki spełniający wymagania normy EN 443:2008- 8 sztuk.

"Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - Mały Strażak - 2023" dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nfosigw.gov.pl oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wfos.szczecin.pl w formie dotacji, w kwocie 25.000,00 zł.
W dniu 1 sierpnia 2023r. w obecności Naczelnika OSP w Łosośnicy druha Jana Skrzypy i Skarbnika OSP w Łosośnicy druha Przemysława Skrzypy zakupione umundurowanie strażackie oraz hełmy zostały przekazane dla druhów z OSP w Łosośnicy.

Całkowity koszt zadania: 39 064,00 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW: 25 000,00 zł
Dotacja z Gminy Resko: 14 064,00 zł

Sprzet OSP Lososnica 06

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x