Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Karate Resko 08W dniu 02.12.2023 r. w Mielnie odbył się Mikołajkowy turniej karate kyokushin. Organizatorem zawodów był Mieleński Klub Karate Kyokushin prowadzony przez sensei Krzysztof Stanek.

Sędzią głównym zawodów był shihan Robert Wajgelt z Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani Olga Roszak-Pezała - Wójt Gminy Mielno. Zawodnikami, którzy godnie reprezentowali nasz klub byli. Adrian Święcicki , Aleksander Dusza, Cezary Piórkowski. W rolę sędziego Mikołaja wcielił się i godnie machał chorągiewką oraz dął w gwizdek, nasz instruktor Szymon Dusza, a opiekunem i sekundantem naszych skrzatów był Dariusz Dusza.

W trakcie imprezy uczestników odwiedził Mikołaj z ogromnym worem prezentów. 2 miejsce i srebrny medal w kategorii kumite semi contact chłopców 13-14 lat wywalczył Cezary Piórkowski, w tej samej kategorii 3 miejsce i brązowy medal wywalczył Adrian Święcicki. Tuż za podium w konkurencji kata oraz kumite light contact chłopców 8-9 lat uplasował się nasz najmłodszy senpai Aleksander Dusza. Wszystkim serdecznie gratulujemy, widząc wasze poświęcenie na treningach oraz w trakcie zawodów jesteśmy przekonani że może być tylko lepiej.

Zawsze będziemy to przypominać: wychodząc na matę jesteście już zwycięzcami. Dziękujemy że Wam się chce.

Podziękowania kierujemy dla:
Gmina Resko - dzięki której możemy trenować oraz startować w zawodach, firmie MATYS CARS - za bardzo miłą współpracę - mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy oraz rodzicom zawodników za wsparcie i pomoc.

Wszyscy Jesteście Wielcy! Osu !!!

Karate Kyokushin Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x