Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wypadek 152 Ploty Resko 05Dziś (25.12) w godzinach nocnych, na wylocie z Reska w kierunku Płotów, doszło do groźnego w skutkach wypadku komunikacyjnego. Kierujący autem, w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Gryficach.

Do tego zdarzenia doszło około godz.2 w nocy, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 152. Kierujący autem osobowym 19 - letni mieszkaniec gminy Resko, z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo i doznał licznych obrażeń ciała. Auto zostało kompletnie zniszczone, a jego elementy zostały rozrzucone wokół miejsca zdarzenia.

Policja nadal prowadzi postępowanie wyjaśniające okoliczności tego wypadku.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze, zastępy Straży Pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole Policji.

- W godzinach nocnych na drodze W152 8 km droga Resko-Ploty, 19 letni mieszkaniec gminy Resko kierując pojazdem marki Mazda w nieustalonych okolicznościach uderzył w przydrożne drzewo. Przed przybyciem funkcjonariuszy mężczyzna został zabrany do Szpitala w Gryficach. Trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności oraz przebiegu zdarzenia - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

Nagranie z miejsca wypadku:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x