Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Studniowka Resko 2024 10W piątkowy wieczór, 12 stycznia 2024r., odbył się bal studniówkowy maturzystów LO w Resku.

Na ten dzień uczniowie klasy 4 czekali od wielu miesięcy. Wśród gości, obok dyrekcji szkoły: pana Dariusza Siemasza i pani Agaty Popielarz, nauczycieli i pracowników szkoły był również Arkadiusz Czerwiński – burmistrz Reska, Jan Czaban – przewodniczący Rady Miejskiej oraz pani Katarzyna Kędzierska – Pesta – przewodnicząca Rady Rodziców.

Dziewczyny w pięknych kreacjach, a chłopcy w eleganckich garniturach rozpoczęli studniówkę polonezem. Oficjalną część studniówki rozpoczęli uczniowie witając zaproszonych gości i składając podziękowania za udział w uroczystości.

Nie zabrakło gratulacji oraz życzeń zdania matury i dobrej zabawy na studniówce od dyrektora szkoły, burmistrza oraz przewodniczącej Rady Rodziców, która wręczyła uczniom słonika z podniesioną trąbą na szczęście. Po części oficjalnej uczniowie zasiedli do suto zastawionych stołów, a następnie ruszyli na parkiet i bawili się przy ulubionej muzyce. Zabawa była szampańska, a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadnie wszystkim w pamięci na długo.

Tekst i zdjęcia: Liceum Ogólnokształcące w Resku

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x