Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Widant Resko 2024 025Za nami już IX edycja Biegu o Strzałę Widanta. Cieszymy się ogromnie, że zechcieli Państwo tak licznie wziąć udział w tym wydarzeniu.

Uczestnicy przyjechali do nas z różnych zakątków nie tylko naszego województwa, ale i kraju. W tym roku linię mety przekroczyło 175 zawodników. Gratulujemy osiągniętych wyników i wspaniałej sportowej rywalizacji. Dziękujemy dzieciom i młodzieży, którzy w tym roku bardzo licznie wystartowali. Wasz udział bardzo cieszy i daje nadzieję, że bieganie jest dziedziną, która daje siłę i łączy pokolenia. Piękna pogoda dopisała nie tylko biegaczom, ale również osobom towarzyszącym sportowcom i mieszkańcom naszej gminy.

Tegoroczną edycję wsparło wielu darczyńców, którym bardzo gorąco dziękujemy – Studio Dao Pracownia Reklamy, Golden Campers, ZUBWIT Mętlowie Resko, Faktoria DREWEX, WegaFarm, MOZAIKA, Nadleśnictwo Resko, Dmuchańce, ZUBIK Resko, SGB Bank Spółdzielczy w Gryficach, Wodociągi i kanalizacje Sp. z o.o., WOODRES Kacper Adamcewicz, Matys Cars, IGMAT Kamieniarstwo Resko, PPHU MAGNUM s.c. A. Jeż, O. Jeż, IMPALA Małgorzata Święcicka, Ochotnicza Straż Pożarna w Resku, Zespół Szkół w Resku oraz partnerowi medialnemu niezależnemu portalowi internetowemu Resko24.pl.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy już za rok na X jubileuszowy Bieg o Strzałę Widanta!

Centrum Kultury w Resku


Wyniki IX Biegu o Strzałę Widanta w Resku:

Skrót filmowy z biegu:

Fotorelacja Resko24:

Więcej zdjęć w naszym profilu społecznościowym facebook.com/resko24:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x