Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pomoc motorowerzyscie 2024 003We wtorek (21.05) w lesie, pomiędzy miejscowościami Krosino - Rusinowo, odnaleziono motorowerzystę, który potrzebował pilnej pomocy. Zaalarmowano służby ratownicze. 

Do tego zdarzenia doszło około godz. 15, jako pierwszy na miejsce dotarł patrol Policji z Reska. Jak nam się udało ustalić, samo dotarcie do poszkodowanego było trudne, ze względu na to, że poszkodowany poruszał się drogą przeznaczoną wyłącznie do prac leśnych, prowadzonych przy zrywce drzewa. 

- Motorowerzysta prawdopodobnie z powodu problemów zdrowotnych, zatrzymał się na poboczu, a następnie stracił przytomność. Został znaleziony przez jednego z mieszkańców Mołstowa. Policjanci udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej przed przyjazdem ZRM, zadysponowano na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak w związku z poprawą stanu zdrowia 80 - letniego mieszkańca gminy Resko, podjęto decyzje o przewiezieniu drogą lądowa do szpitala - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska, przetransportował mężczyznę do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x