Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Topielec Rega Resko 02Dziś (02.07), około godz. 19 przy tzw. "promenadzie" nad rzeką Regą w Resku, znaleziono mężczyznę leżącego w wodzie, powiadomiono służby ratownicze.

Jak nam się udało ustalić, mężczyzna leżał w wodzie blisko brzegu, zauważył go jeden z wędkarzy i wyciągnął. Jako pierwszy na miejscu pojawił się patrol Policji z Reska, przybyli na miejsce policjanci natychmiast podjęli resuscytację. Następnie dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego, niestety na ratunek było już za późno. 

Pierwsze informacje wskazują na to, że był to około 50-letni mieszkaniec Reska. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, na miejscu pracuje prokurator.

Aktualizacja 3.07.2024r.:

- W dniu wczorajszym tj. 2 lipca 2024 roku, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o ujawnionych zwłokach przy promenadzie w pobliżu ul. Okrzei w Resku. Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora Rejonowego w Łobzie prowadzili działania pod katem ustalenia okoliczności, świadków oraz przebiegu zdarzenia - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x