Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

przedwyborcze smaczkiDo wyborów samorządowych pozostało 10 dni. W wielu miastach kampania wyborcza już od kilku tygodni trwa w najlepsze, ruszyła też w Resku!

Niestety nasza lokalna kampania to w większości nudna, zupełnie niema plakatowa wyklejanka. Jako wyborcy, możemy sobie zerknąć na plakat, właściwie to na zdjęcie (często przesadnie wyidealizowane). Jako wyborcy nie wiemy, co konkretnie proponuje dany kandydat i jakie ma plany na najbliższą, teraz przecież wydłużoną 5 letnią kadencję. 

Na szczęście w Resku, możemy liczyć na odrobinę przedwyborczych emocji, pojawiły się pierwsze "smaczki". W wyznaczonych przestrzeniach ogłoszeniowych, nasi kandydaci mogą do woli naklejać swoje plakaty. Tak właśnie się stało koło popularnego marketu spożywczego w Resku. Kolorowe plakaty kandydatów błyskawicznie wypełniły wolną przestrzeń ogłoszeniową. W tym przedwyborczym pędzie, nasi kandydaci lub plakaciarze, chyba nie zauważyli w jakim dziale zawiesili kandydatów.

Do wyboru mamy kandydatów z działu: SPRZEDAM, KUPIĘ, ZAMIENIĘ, RÓŻNE I NEKROLOGI. Trzeba przyznać, że taka kampania może wprowadzić w zakłopotanie nawet najbardziej wytrawnych znawców lokalnej sceny samorządowej.

Jedno jest pewne, 21 października idziemy na wybory, żeby inni nie wybrali za nas!

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Komentarze  

brak sieci
+8 # brak sieci 2018-10-11 13:22
Skoro nie ma żadnego odniesienia do programu, czy celów... to może po prostu ich nie ma?

Czekamy na kandydata z programem...
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
+17 # Rubaszny Roman 2018-10-11 15:57
Jak to nie ma - celem jest rada miejska, lub powiatu... potem kawa, ciasto, plotki i flirtowanie na korytarzu. Do tego honorowe miejsce pod namiotem w czasie dożynek... z piwkiem w gratisie.

Program podpowie urząd lub przewodniczący nwybrany siła najliczniejszego ugrupowania (za czym zaglosować).
Zgłoś administratorowi
andrzej
+13 # andrzej 2018-10-11 19:19
Jakie programy gdy patrzę na niektórych kandydatów to oni walczą raczej po 500+ w skali roku 6 tysiaków się przyda teraz w niczym się nie udzielali nie mają programu np Pani Jaworska z zachodniej oraz niektórzy radni z ostatnich lat . Walka trwa .
Zgłoś administratorowi
Ciekawy
+17 # Ciekawy 2018-10-11 20:46
Nekrologi i mi się rzuciły w oczy dzisiejszego przepięknego poranka, Pisiory nawet zmarłym zabiorą ostatnie miejsce.... ps. Swoją droga to jestem ciekaw programu p. Joanny Duszy, gdzie można przeczytać co proponuje?? Co zrobi dla nas, dla gminy?? Jaki jest jej plan???
Zgłoś administratorowi
andrzej
+18 # andrzej 2018-10-12 07:04
Piękne plany opisał Pan Nowak ,piękny staż w radzie od 2002r ale co on zrobił przez te 16 lat dla Iglic Łabunia Komorowa itd ale teraz w jedną kadencję ma zamiar zrobić tyle co w 16 lat nie dał rady można to określić mianem będzie CUD w tej jego kadencji . Brawo czekamy na cudy...
Zgłoś administratorowi
Jacek
-1 # Jacek 2018-10-12 13:17
Dlatego moim zdaniem warto dać szansę osobom, które jeszcze w radzie nie były. Po co nam te same osoby, który się kłócą lub blokują projekty.
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
0 # Rubaszny Roman 2018-10-12 19:05
Oooo... Zmroziles bywalców rady, jacy od lat korzystają z profitów i mimo kłótni startują razem z wspólnej listy.

Powodzenia panu Andrzejowi życzę w wydatkowaniu gminnego budżetu na drogi powiatowe.
Zgłoś administratorowi
Agata
-11 # Agata 2018-10-12 22:29
Proszę przyjechać na debatę i dowie się pan, co zrobił p. NOWAK dla IGLIC ŁABUNIA I KOMOROWA . I więcej głupszych pytań nie będzie pan(ni) zadawał(a).
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
+3 # Rubaszny Roman 2018-10-13 09:27
Debatę? Serio?

Kiedy jest gdzie?
Zgłoś administratorowi
mieszkanka
+4 # mieszkanka 2018-10-13 13:25
Cieszy mnie ze tworza sie ciche koalicje nareszcie Pan burmistrz popiera lewicę moze jest nadzieja na zmiany
Zgłoś administratorowi
Robert 67
+8 # Robert 67 2018-10-14 22:47
Panie Andrzeju - plany wyborczne ambitne , ale od 16 lat te same . To trzeba zrobić, a mówić i obiecywać. Dlatego uważam że czas na zmiany.
Zgłoś administratorowi
Higiena
-4 # Higiena 2018-10-14 23:23
A ja słyszałam te słowa w dzisiejszym spotkaniu w ŁABUNI WIELKIM i wiele obrzydliwych oskarżeń w kierunku pana ANDRZEJA ,gdzie nic nie jest prawdą nawet zarzucano mu że w rękawicach gumowych zbierają u niego truskawki i to są kandydaci do powiatu ,te panie nie przestrzegają higieny osobistej wolą babrać się w brudzie.
Zgłoś administratorowi
mieszkanka
+4 # mieszkanka 2018-10-15 11:12
Pani Higiena jeżeli ktoś tu się babrze w brudach to Pan-ani.Byłam na tym spotkaniu, nic nie było o truskawkach.Jeżeli chcecie robić kampanię to może merytoryczną a nie na oszczerstwach i kłamstwach.Pomówić jest łatwo a póżniej po wyborach w oczy spojrzeć trudno. Mieszkamy w jednej gminie, znamy się wszyscy, czy tak trudno ze sobą rozmawiać w sposób kulturalny i uczciwy. Spierajmy się na programy a nie na kłamstwach.Ja wiem że Panu Andrzejowi przeszkadza PSL bo rozumiem że o spotkanie z PSL-em chodzi- jak należał do PSL to mu nie przeszkadzało, teraz jak wyczuł że koniunktura idzie w inną stronę to już PSL jest zły. Trudno zrozumieć jakie poglądy ma Pan Andrzej, chyba lekko dostosowuje się do ugrupowania które w danym roku rządzi i do niego chętnie lgnie jak mucha do miodu.Rozumiem że jak wygra jeszcze inna partia to też zmieni poglądy.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x