Pin It

Ktoś regularnie wywozi duże ilości śmieci, przy żwirowni w Dorowie, gm. Resko. Jak relacjonują mieszkańcy jest ich coraz więcej.

Bardzo często czytamy w mediach, że pomimo nowelizacji przepisów, problem dzikich wysypisk jest nadal aktualny. Tak też się dzieje na terenie naszej gminy.

Coraz częściej udaje się też dotrzeć, do bezmyślnych właścicieli tych śmieci. Wtedy okazuje się, że pomysł na dziką wywózkę śmieci staje się bardzo kosztowny, łącznie z odpowiedzialnością karną.

Jak sygnalizują mieszkańcy, śmieci w pobliżu dojazdu do żwirowni w Dorowie, ciągle przybywa. Obawiają się, że póki ktoś w końcu zareaguje, problem będzie jeszcze większy. Widok zalegających śmieci jest bardzo przygnębiający.

Wierzymy, że szybko uda się ustalić, kto w tak bezczelny sposób, regularnie zaśmieca środowisko.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Rafik
0 # Rafik 2018-10-11 15:50
Śmieci w pewniej cześć zniknęły. To może warto by było zająć się szpitalem w Resku który ścieki wypuszcza do regi. Wstyd panie Burmistrzu i rado.Jaka tjaka to ekologia w gminie..
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x