Pin It

Wypadek 152 Prusim Starogard 2 04Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 152 Prusim - Starogard, doszło do tragicznego w skutkach wypadku komunikacyjnego. Dwie osoby nie żyją, są poszkodowani. Droga jest w tej chwili zamknięta.

Aktualizacja godz. 15.00

 - Wypadek na drodze W152 Resko - Starogard, z udziałem czterech pojazdów, trzy samochody osobowe i ciężarówka z naczepą. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Gryficach. Kierowca ciężarówki i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. W pozostałych autach byli tylko kierowcy.  W tej chwili nadal jesteśmy w trakcie ustaleń tożsamości osób biorących udział w wypadku. Już wiemy, że osoba która trafiła do szpitala, to kobieta, mieszkanka gminy Resko. Śmierć poniosło dwóch mężczyzn, jeden z nich podróżował samochodem marki Opel, drugi samochodem marki Ford. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga jest nadal zamknięta. Od strony Reska wytyczono objazdy przez Gardzin, a od strony Starogardu wytyczono objazd przez Łagiewniki. - poinformowała nas Arleta Szwacińska, oficer prasowy KPP w Łobzie.

Pierwsze informacje

Do zdarzenia doszło około godz. 13.20. W wypadku uczestniczyła ciężarówka i trzy auta osobowe. Na miejscu nadal trwa akcja ratownicza, droga może być zamknięta nawet kilka godzin.

 

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

Komentarze  

Rubaszny Roman
+37 # Rubaszny Roman 2019-02-15 09:37
Przez lekkomyślność jednego człowieka ginie ktoś postronny, cierpi kilka rodzin, utraciła zdrowie co najmniej jedna osoba.

Apeluję do wszystkich - mniej pobłażliwości dla piratów drogowych.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x