Pin It

,,Nigdy nie wmawiaj sobie,

że nie dasz rady,

wiara w siebie to podstawa sukcesu."

24 maja 2019r. Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Resku było organizatorem III Powiatowych Potyczek Przedszkolaków. Honorowy Patronat objęli: Starosta Powiatu w Łobzie Pani Renata Kulik oraz Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

W tegorocznych zmaganiach udział wzięły przedszkolaki z Łosośnicy, Starogardu, Łobza i Reska. Dzieci startowały w trzech kategoriach wiekowych: trzylatki, czterolatki i pięciolatki oraz sześciolatki. Najstarsze przedszkolaki walczyły o puchar dla swojej placówki i nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce zajęło przedszkole z Reska - grupa Pszczółki. Drugie miejsce Przedszkole z Łobza - grupa Kaczuszki i trzecie miejsce przedszkolaki z Reska - grupa Kłapouszki. Puchary również otrzymały przedszkolaki za IV, V i VI miejsce. Wszyscy uczestnicy potyczek otrzymali medale i worki z niespodziankami. Konkurencje poprowadził Pan Jan Michalczyszyn.

W imprezie wzięło udział 300 przedszkolaków. Zorganizowanie takiego przedsięwzięcia (imprezy masowej) mogło się odbyć tylko dzięki okazanej pomocy sponsorów - PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA. To dzięki nim można było zakupić prezenty, przygotować poczęstunek dla wszystkich uczestników, doposażyć w sprzęt sportowy. Dziękujemy za okazaną pomoc i owocną współpracę.

 

Gorące podziękowania składamy również dyrektorowi Zespołu Szkół w Resku Panu Dariuszowi Siemaszowi za udostępnienie hali i wszelką pomoc w organizacji potyczek. Na podziękowanie zasługuje również Pan Paweł Wawrzyniak , który wraz z kolegami czuwał nad bezpieczeństwem ze strony medycznej.

Wszyscy jednoznacznie oświadczyli że zabawa była niesamowita. Dzieci z medalami, pucharami i dużymi workami prezentów wróciły do swoich przedszkoli.

Małgorzata Jarucka
Iwona Danielczyk
Klaudia Pawłowska

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x