Pin It

Do naszej redakcji napisała uczestniczka dzisiejszego wypadku na drodze Resko - Starogard i poprosiła, aby zamieścić podziękowania dla wszystkich którzy okazali swoją pomoc!

"Jako osoba poszkodowana w dzisiejszym wypadku w okolicach Reska, chciałam z głębi serca podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc naszej rodzinie.

Na początek świadkom, którzy się zatrzymali, wezwali służby i udzielili pierwszej pomocy, szczególnie panu Jakubowi (którego nazwiska niestety nie pamiętam) i rodzinie z córką, która zaopiekowała się naszym psem.

 

Oraz służbom: strażakom, ratownikom i policjantom, którzy profesjonalnie udzielili nam pomocy, uspokajali nas i poczekali z naszym pupilem na osobę z rodziny która przyjechała zająć się autem, podczas gdy my pojechaliśmy do szpitala gdzie się nami profesjonalnie zajęto.

Dziękuje Wam z głębi serca i życzę abyście nigdy nie musieli oczekiwać takiej pomocy jakiej sami dziś udzieliliście."


Więcej o wypadku: http://resko24.pl/aktualnosci/2821-resko-starogard-zjechal-z-drogi-i-uderzyl-w-drzewo-3-osoby-poszkodowane-zdjecia.html

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x