Pin It

20 listopada 2019 roku o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej w Starogardzie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji w turnieju przystąpiły szkoły podstawowe z: Runowa Pomorskiego, Reska, Bełcznej, Radowa Małego i Starogardu.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

DZIEWCZĄTA

- Judyta Góra,
- Magdalena Urban,
- Amelia Jankowska.

CHŁOPCY

- Kacper Danowski,
- Marcel Kasicki,
- Aleksander Kołosowski.

Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczestników turnieju, życząc im dobrej, sportowej rywalizacji i przestrzegania zasad fair-play. Rozpoczęcie zawodów poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek. W czasie spotkania przeprowadzono system gry „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Wszyscy zawodnicy grali w grze pojedynczej i w grze podwójnej.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 5 stołów, przy których zaangażowano 5 sędziów, uczniów klasy ósmej. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet najlepszym graczom.

W wyniku długiej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce, z kolei chłopcy uplasowali się na miejscu czwartym. 

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, sędziów oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju, tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Naszą szkołę.

SP Starogard

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x