Pin It

1 sierpnia 2020 r. wystartowała kolejna edycja akcji „BohaterON w Twojej Szkole” ogólnopolska kampania o tematyce historycznej.

Poprzednie edycje przedsięwzięcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów i nauczycieli, ale także całego społeczeństwa. Celem kampanii jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukacja społeczeństwa, a także promocja postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku.

Korzystając z materiałów edukacyjnych zostały przeprowadzone lekcje w Zespole Szkół w Resku w październiku na wszystkich poziomach edukacyjnych zakończone akcją stworzenia pamiątkowego albumu z życzeniami dla Powstańców.

Ewa Kurzyk

 

Resko24.pl/Zespół Szkół w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x