Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W piątek, 7 lutego, tuż przed feriami w budynku Szkoły Podstawowej w Resku było niezwykle kolorowo i wesoło.

Najmłodsi uczniowie ZS Resko przybyli do szkoły w nietypowych strojach, uczestniczyli w niekonwencjonalnych zajęciach, przygotowanych przez nauczycielki kl. I–III. Do wyboru były gry planszowe (p. M. Muszyńska), krzyżówki i szarady (p. B. Madej), kodowanie z ozobotami (p. R. Roszyk), cyrkowe sztuczki (p. R. Gajdzis), karaoke z muzyką w tle (p. E. Kwiatanowska), zabawy plastyczne (p. G. Łachmanowicz), przygoda z komputerem (p. A. Kulesza), konstrukcje z klocków (p. A. Górska-Powchowicz), oraz walentynkowe rękodzieło, z życzeniami w j. polskim i angielskim (p. J. Walczykiewicz), z udziałem gości – p. M. Berestek i p. W. Rudkowskiej.

 

Własnoręcznie wykonane kartki powędrowały pocztą walentynkową - przygotowaną przez Samorząd Uczniowski kl. I-III - do adresata. Wielką niespodzianką dla dzieci była loteria fantowa prowadzona przez wychowawczynie świetlicy – panie U. Szumską i I. Dudkowską – Kulpę. Zbiórka z loterii przeznaczona została na szczytny cel – zakup budy dla bezdomnego psa. Najwięcej emocji wzbudził wybór królowej i króla karnawału – najpierw zagłosowano w poszczególnych klasach, a następnie – oficjalnie na forum – drogą tajnego losowania – ogłoszono zwycięzców.

Radosny początek ferii przypieczętowały słowa o bezpiecznym wypoczynku, przekazane przez p. wicedyrektor Violettę Dynarską–Adamowicz. (JW)

Resko24.pl/SP Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x