Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wczoraj otrzymaliśmy sygnał od mieszkańca Reska, że na ul. Polnej zawracająca ciężarówka zniszczyła chodnik.

Do uszkodzenia chodnika doszło tuż przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Polnej. Jest to miejsce w którym samochody często zawracają, objeżdżając charakterystyczną trójkątną wysepkę. O ile tą są auta osobowe, lub niewielkie dostawcze, nic złego się nie dzieje.

Zawracając samochodem ciężarowym, taki manewr trzeba wykonywać "na kilka razy", aby ostatecznie bezpiecznie objechać wyspę. Jak wyraźnie widać po śladach kół, kierowca tej ciężarówki nie zachowując należytej ostrożności, najpierw uderzył w krawężnik okalający wyspę, a później wjechał przednimi kołami na chodnik. Niestety chodnik nie wytrzymał takiego silnego naporu i uległ zniszczeniu.

Jak relacjonuje Czytelnik, była to ciężarówka jednej z lokalnych firm budowlanych. Wierzymy, że szkoda zostanie szybko naprawiona, a póki co apelujemy o zachowanie ostrożności. Wyrwa w chodniku, nie została w żaden sposób zabezpieczona.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x