Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś w godzinach porannych, na ul. Jedności Narodowej w Resku, gwałtowny podmuch wiatru przewrócił znak drogowy. Chwilę wcześniej przechodził w tym miejscu pieszy, szczęśliwie uniknął wypadku.

Rano zerwała się gwałtowna ulewa, której towarzyszyły silne podmuchy wiatru. Na moście przy ul. Jedności Narodowej już ustawiono oznakowanie tymczasowe w związku z planowanym remontem drogi. W pewnym momencie silny wiatr przewrócił znak drogowy, kilka sekund wcześniej przechodził w tym miejscu chłopiec - prawdopodobnie szedł do szkoły.

Przez przypadek to zdarzenie zapisał nasz rejestrator, na szczęście nic złego się nie stało. Ustawiony znak B-41 sygnalizował zakaz ruchu pieszych po tej stronie drogi, po której znak został umieszczony! Warto o tym pamiętać.

Dzisiaj w tym miejscu uruchomiono tymczasową sygnalizację świetlną. Właśnie rozpoczął się remont ul. Jedności Narodowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do mostu.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+2 # Kierowca busa 2020-02-25 15:33
To nie wiatr przewrócił znak, tylko podmuch przejeżdżającego busa. Jeśli tak będą zabezpieczone ulice... to nic dziwnego że młodzieniec przechodzi na zakazie ruchu pieszych.
Zgłoś administratorowi
Pieszolot
+6 # Pieszolot 2020-02-25 22:51
Rano tam szedłem, nagle zaczęło bardzo mocno padać i wiał silny wiatr. To raczej wiatr ... Zresztą średnie ma to znaczenie, najważniejsze, że nic się nie stało ...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x