Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z powodu dodatniej temperatury śnieg, który przywitał dziś mieszkańców naszego regionu, szybko stopniał. Dlatego ta dzisiejsza "zima" była chwilowa. Wiele osób publikowało zdjęcia zimy, często komentując "trochę spóźniona, ale w końcu dotarła".

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że tegoroczna zima jest praktycznie całkowicie bezśnieżna. Można powiedzieć, że w związku z porannym śniegiem, niektórzy byli bardzo zaskoczeni. Część osób podsumowała dzisiejszą reakcję służb drogowych tradycyjnym stwierdzeniem, że "zima znowu zaskoczyła drogowców".

Można jednak dodać do tego stwierdzenia, że zima zaskoczyła również kierowców. O dużym szczęściu może mówić kierowca Volkswagena Golfa, który  najprawdopodobniej stracił panowanie nad swoim pojazdem, przeleciał przez chodnik, uderzył w ogrodzenie i słup energetyczny. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano, na ul. Wojska Polskiego w Resku.

Szczęśliwie nikt  tam nie przebywał, ani nie przechodził, bo przecież jest to miejsce w którym właśnie rano jest spory ruch pieszych, spotykamy tam m.in. dzieci idące do pobliskiej szkoły.

 

Dzisiejsza "śnieżna zima" szybko minęła, czy powróci? O tej porze roku, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Przecież czasami zdarzało się, że jeszcze w maju padał śnieg.

Poniżej krótka relacja Resko24.pl:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca Busa
+14 # Kierowca Busa 2020-02-27 19:51
Nie przesadzajmy... Żądania odśnieżania topiącego się śniegu o grubości poniżej centymetra to spora przesada. Stwierdzenie, że zima zaskoczyła drogowców są nie na miejscu.

Za to faktycznie kierowców zaskoczyło. Golf to znakomity przykład jak wyłącza się myślenie. Nawet idąc pieszo było ślisko jak cholera. Niestety większość kierowców miało znacznie powyżej 40... bo przecież mają zimowe opony! Efekty jak na zdjęciu.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x