Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

To już jest pewna informacja, mieszkanka Reska która została dzisiaj przetransportowana do oddziału zakaźnego w Szczecinie nie choruje na koronawirus.

Kobieta jest chora na zapalenie płuc i to jest przyczyna pogorszenia jej stanu zdrowia. Obecnie już nie przebywa w oddziale zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich naszych Czytelników o rozsądne i przemyślane reakcje. Jak wiadomo, wirus wzbudza w większości z nas bardzo duży lęk. Stąd tak dużo różnych emocji, często bardzo przykrych, zwłaszcza dla osoby która bezpośrednio znalazła się w takiej sytuacji oraz jej bliskich.

Dzisiaj niestety i w naszym profilu facebook, przelała się fala hejtu, dlatego jeszcze raz apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku wyrażając swoje opinie.

 


Wcześniej informowaliśmy

Jak nas poinformowała Aneta Jakubowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łobzie, kobieta która przebywała w ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii, już tam miała objawy przypominające infekcje grypową i tam była leczona, dzisiaj zgłosiła się do przychodni "COR" przy ul. Monte Cassino w Resku. Lekarz podejrzewał u pacjentki zapalenie płuc, jednak działając zgodnie z procedurą poinformował PSSE w Łobzie. W związku z obecnie obowiązującymi wytycznymi, zapadła decyzja o przetransportowaniu kobiety do oddziału zakaźnego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Pacjentka została przetransportowana karetką z przychodni około godz. 14.30.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Mieszkanka
+14 # Mieszkanka 2020-03-10 06:55
To bardzo dobra informacja!
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x