Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Jak już informowaliśmy, obowiązuje nas wszystkich ograniczenie wyjść oraz grupowania się. W całej Polsce został ogłoszony stan epidemiologiczny. Nie wszyscy o tym pamiętają, dlatego na ulicach wielu miast w Polsce policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów. (...) W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach (...)"

Tak policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu byli bezpieczni i zdrowi.

Ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy!

Komunikat policji:

 

Resko, 24 marca 2020 roku:

Relacja filmowa:

#zostańwdomu 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x