Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Począwszy od 12 kwietnia,  Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Resku został objęty 14 dniową kwarantanną, nadal nie są znane wyniki testów personelu medycznego.

Nałożenie kwarantanny na placówkę opiekuńczo - leczniczą  w Resku, związane jest z pierwszymi przypadkami COVID-19 na terenie gminy Resko.

- W ZOL w Resku wprowadzona została kwarantanna, w związku z czym wszyscy pacjenci objęci są 14 dniową kwarantanną licząc od 12.04, a personel medyczny do czasu uzyskania wyników. Kwarantanna została wprowadzona po uzyskaniu dodatniego wyniku u jednej z osób z ZOL w Resku. Część personelu przebywa w kwarantannie w ZOL a część w kwarantannie domowej. Dalsze decyzje będą podejmowane na bieżąco po uzyskaniu wyników - poinformowała nas Małgorzata Kapłan,  rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinie.

 

Do dzisiaj na terenie powiatu łobeskiego potwierdzono 3 zakażenia COVID-19, wszystkie pochodzą z terenu gminy Resko. 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x