Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Skuteczna praca policjantów wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie doprowadziła do ustalenia a następnie zatrzymania 20-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu łobeskiego, który posiadał prawie 24 gram suszu roślinnego marihuany.

Codzienna praca łobeskich policjantów polega na zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Jedną z jej form jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. Dzięki podjętym w ostatnim czasie działaniom, dnia 29 maja w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu łobeskiego, który w swoim samochodzie posiadał prawie 24 gram suszu roślinnego marihuany. W ramach prowadzonych czynności funkcjonariusze dokonali również przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny, w których odnaleziono szklaną fajkę służącą do palenia marihuany.

 

Mężczyzna został zatrzymany, złożył obszerne wyjaśnienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów posiadania znacznej ilości środka odurzającego w postaci suszu roślinnego marihuany, jej sprzedaży oraz udzielania odpłatnie i nieodpłatnie innym osobom.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie o zastosowaniu środków zapobiegawczych wobec mężczyzny Prokurator Rejonowy w Łobzie zastosował dozór policji wraz z poręczeniem majątkowym. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, jednak o ostatecznym wymiarze kary zdecyduje Sąd.

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Roman Jaszczuk
-6 # Roman Jaszczuk 2020-06-14 18:34
Dla osób które nie sprawdzają a się ekscytują liczbami: Ten artykuł jest o tym, że łobeski wydział kryminalny złapał 20 latka z dwoma łyżkami stołowymi kaszy manny, a potem zrobił mu kipisz na chacie i znaleźli miskę z której ów kaszę jadł...

2 łyżki stołowe kaszy manny to właśnie 24 gramy, a fajka służyła do palenia więc ów "sprawca" nawet tego nikomu nie sprzedawał, Po prostu... order z ziemniaka w drodze.
Zgłoś administratorowi
Bronisława
+2 # Bronisława 2020-06-18 20:39
Ekscytować można się czymś innym. Obojętnie czy miał 2 łyżki kaszy czy 2 tony większość mieszkańców jest oburzona tym, że ów kaszę miał. Jeśli nie potrafi rozsądnie z tego korzystać, nie rzucając się w oczy to bardzo dobrze, że został namierzony.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x