Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Skuteczna praca policjantów wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie doprowadziła do ustalenia a następnie zatrzymania 20-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu łobeskiego, który posiadał prawie 24 gram suszu roślinnego marihuany.

Codzienna praca łobeskich policjantów polega na zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Jedną z jej form jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. Dzięki podjętym w ostatnim czasie działaniom, dnia 29 maja w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu łobeskiego, który w swoim samochodzie posiadał prawie 24 gram suszu roślinnego marihuany. W ramach prowadzonych czynności funkcjonariusze dokonali również przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny, w których odnaleziono szklaną fajkę służącą do palenia marihuany.

 

Mężczyzna został zatrzymany, złożył obszerne wyjaśnienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów posiadania znacznej ilości środka odurzającego w postaci suszu roślinnego marihuany, jej sprzedaży oraz udzielania odpłatnie i nieodpłatnie innym osobom.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie o zastosowaniu środków zapobiegawczych wobec mężczyzny Prokurator Rejonowy w Łobzie zastosował dozór policji wraz z poręczeniem majątkowym. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, jednak o ostatecznym wymiarze kary zdecyduje Sąd.

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Roman Jaszczuk
-6 # Roman Jaszczuk 2020-06-14 18:34
Dla osób które nie sprawdzają a się ekscytują liczbami: Ten artykuł jest o tym, że łobeski wydział kryminalny złapał 20 latka z dwoma łyżkami stołowymi kaszy manny, a potem zrobił mu kipisz na chacie i znaleźli miskę z której ów kaszę jadł...

2 łyżki stołowe kaszy manny to właśnie 24 gramy, a fajka służyła do palenia więc ów "sprawca" nawet tego nikomu nie sprzedawał, Po prostu... order z ziemniaka w drodze.
Zgłoś administratorowi
Bronisława
+2 # Bronisława 2020-06-18 20:39
Ekscytować można się czymś innym. Obojętnie czy miał 2 łyżki kaszy czy 2 tony większość mieszkańców jest oburzona tym, że ów kaszę miał. Jeśli nie potrafi rozsądnie z tego korzystać, nie rzucając się w oczy to bardzo dobrze, że został namierzony.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x