Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Całkiem niedawno publikowaliśmy informacje o zaniedbanej trasie Widanta, a mamy już następny sygnał od naszej Czytelniczki. Tym razem chodzi o kolejną miejscówkę "fanów spożywania alkoholu pod chmurką" i rozrzucania opróżnionych butelek gdzie popadnie!

Szanowna redakcjo,

przejmujcie się trasą Widanta, natomiast ja chciałam zwrócić uwagę na problem trasy jak zakładano rowerowej/spacerowej utworzonej po dawnym torowisku kolejowym. Chodzi mi o masę śmieci i butelek po alkoholu, które są tam od wielu, wielu miesięcy. W miejscu nieopodal skwerku utworzonego przy ul. Wojska Polskiego, za "pasem krzaczków", naprzeciw kamienicy gdzie mieszka burmistrz rozlegają się krzyki zgromadzeń alkoholowych, czasem jest strach tamtędy przejść, a co dopiero puścić dziecko na spacer z psem.

 

Straszne są ilości porzucanego i rozbitego szkła, które teraz przysłoniła trochę roślinność. Jak długo mamy przymykać oczy, bać się, mijać miejsce z obrzydzeniem? To tak jakby kolejne po tym koło przedszkola (przed zrobieniem skwerku zieleni) miejsce alkoholowych libacji.

W załączniku dołączam zdjęcia.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Ja
+2 # Ja 2020-06-07 15:10
Uprzejmie donoszę...
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x