Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z wielka przyjemnością i radością informujemy, że Sołectwo Iglice zdobyło Grant Sołecki Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie na kwotę 10.000 zł na projekt „Śmieci segregujesz- środowisko ratujesz!”

Jesteśmy jednym z pięciu benificjentów powiatu łobeskiego, którzy ten grant pozyskali. Projekt przewiduje zakup 12 kontenerów o pojemności 1100 l ,zgodnie z kolorystyką obecnych przepisów odnośnie segregacji śmieci. Na 515 wniosków o granty sołeckie w całym województwie zachodniopomorskim, byliśmy jedynym sołectwem, które postawiło na ekologię.

 

BINGO! Ładne, nowe, zadbane kontenery z pewnością przyczynią się do poprawy samopoczucia mieszkańców naszych wiejskich miejscowości .Dadzą nam poczucie, że nie jesteśmy gorsi od mieszkańców miast ,a nawet lepsi ,gdyż wychodzimy z inicjatywą oddolną w trosce o środowisko.

Sołtys Sołectwa Iglice Elżbieta Korgul

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

abecadło
+33 # abecadło 2020-06-06 22:43
Wielkie Gratulacje!!!! Pani Sołtys Iglic ,Pani praca przynosi wiele korzyści,dobroci,ale i piękna dla Sołectwa Iglice. Pewnie pomysł był bardzo dobry stawiając na ekologię, bo służyć będzie wszystkim mieszkańcom Sołectwa i mieszkańcy będą Pani wdzięczni za Pani troskę o Sołectwo. Rok temu też Pani zrobiła ogrodzenie zadaszenie do grilla same superlatywy. Pani Elu to bardzo miła wiadomość,że jedyne Sołectwo z gminy Resko otrzymało Granta Sołeckiego. Myślę że temat zrodził się z czasów szkolnych kiedy Pani była Dyrektorem szkoły w Łabuniu mieliście taki konkurs przez wiele lat i za to Wielkie Gratulacje Pani Sołtys Elu.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x