Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z wielka przyjemnością i radością informujemy, że Sołectwo Iglice zdobyło Grant Sołecki Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie na kwotę 10.000 zł na projekt „Śmieci segregujesz- środowisko ratujesz!”

Jesteśmy jednym z pięciu benificjentów powiatu łobeskiego, którzy ten grant pozyskali. Projekt przewiduje zakup 12 kontenerów o pojemności 1100 l ,zgodnie z kolorystyką obecnych przepisów odnośnie segregacji śmieci. Na 515 wniosków o granty sołeckie w całym województwie zachodniopomorskim, byliśmy jedynym sołectwem, które postawiło na ekologię.

 

BINGO! Ładne, nowe, zadbane kontenery z pewnością przyczynią się do poprawy samopoczucia mieszkańców naszych wiejskich miejscowości .Dadzą nam poczucie, że nie jesteśmy gorsi od mieszkańców miast ,a nawet lepsi ,gdyż wychodzimy z inicjatywą oddolną w trosce o środowisko.

Sołtys Sołectwa Iglice Elżbieta Korgul

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

abecadło
+33 # abecadło 2020-06-06 22:43
Wielkie Gratulacje!!!! Pani Sołtys Iglic ,Pani praca przynosi wiele korzyści,dobroci,ale i piękna dla Sołectwa Iglice. Pewnie pomysł był bardzo dobry stawiając na ekologię, bo służyć będzie wszystkim mieszkańcom Sołectwa i mieszkańcy będą Pani wdzięczni za Pani troskę o Sołectwo. Rok temu też Pani zrobiła ogrodzenie zadaszenie do grilla same superlatywy. Pani Elu to bardzo miła wiadomość,że jedyne Sołectwo z gminy Resko otrzymało Granta Sołeckiego. Myślę że temat zrodził się z czasów szkolnych kiedy Pani była Dyrektorem szkoły w Łabuniu mieliście taki konkurs przez wiele lat i za to Wielkie Gratulacje Pani Sołtys Elu.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x