Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (07.07), do naszego miasteczka dotarł bus kampanijny Rafała Trzaskowskiego. Jesteśmy coraz bliżej II tury wyborów prezydenckich. Czy coś nas jeszcze zaskoczy w chylącej się ku końcowi kampanii?

Temat ten bardzo podgrzewa emocje społeczne. Obydwaj kandydaci mają do przejęcia elektoraty pozostałych kandydatów. Cały czas toczy się gra o to, kto poszerzy swój elektorat o wyborców kandydatów, którzy nie znaleźli się w II turze oraz, kto przekona niezdecydowany elektorat.

Czasu zostało już niewiele. Z piątku na sobotę (10/11.07) o północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do niedzieli do zamknięcia lokali wyborczych. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę (12 lipca). Zmierzą się w niej Rafał Trzaskowski i ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda.

 

O wizycie w Resku, w swoim profilu społecznościowym, napisał Olgierd Geblewicz - Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Krótka fotorelacja z dzisiejszego spotkania sztabowców Rafała Trzaskowskiego w Resku:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Sylwuś
+67 # Sylwuś 2020-07-09 16:39
„Wielka polityka” zawitała do Reska, pierwszy i ostatni raz, bo głosów potrzeba. Po wyborach skończy się „wielko politykowanie”.
Zgłoś administratorowi
Jaro
+57 # Jaro 2020-07-09 21:54
Wybawiciel normalny w świecie Polski uzdrowiciel.
Zgłoś administratorowi
Alicja
+71 # Alicja 2020-07-09 23:02
Ile płacili za trzymanie literek?? W Szczecinie po 50 zł dawali. Wstyd...
Zgłoś administratorowi
Krol
+73 # Krol 2020-07-10 19:04
No własnie za literki płacą a temu panu jakoś przyległa ta literka T- jak Tajny współpracownik albert.? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Alberta głosującego na Trzaskowskiego!, a z drugiej strony służąc do mszy w kościele gdzie PO krytykuje kościół i popiera LGBT panie Czaban co pan odgrywa.? A CO NA TO KOŚCIÓŁ.?
Zgłoś administratorowi
Maciek
+41 # Maciek 2020-07-19 17:30
Może Trzaskowski w ślad za kompanami z PO obiecał zlikwidowanie IPNu to trzeba było trzymać. I taka jest właśnie polityka... Trzyma się z tymi i dla tych co mogą coś zdziałać dla indywidualnych osób, a nie ogółu społeczeństwa ;-)
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x