Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, nieopodal miejscowości Smólsko, gm. Resko, doszło do kolizji motoroweru z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej oraz policja.

- W dniu 10.07.2020 r. około godziny 14:51 w miejscowości Smólsko kierująca motorowerem Romet jadąc w kierunku miejscowości Łosośnica na łuku drogi straciła panowanie nad kierowanym pojazdem zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadący samochód osobowy Renault, po czym wjechała do rowu - informuje mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Pomimo widocznych zniszczeń pojazdów, szczęśliwie nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i nikt nie potrzebował transportu do szpitala.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x