Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W rocznicę wybuchu II wojny światowej oddajemy hołd żołnierzom Wojska Polskiego.

Wydarzenia z 1 września 1939 roku to jedno z najstraszliwszych doświadczeń w historii ludzkości. W tym dniu delegacja władz samorządowych złożyła kwiaty oraz zapaliła znicze: przy pomniku - tablicy poświęconej mjr. Henrykowi Sucharskiemu, przy pomniku poległych w walce o wolność i niepodległość ojczyzny 1939-1945 oraz na Kwaterze wojennej żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na cmentarzu w Resku.

We czci i zadumie wspominamy, wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy zginęli w latach 1939-1945. Cześć Ich pamięci!

 

Resko24.pl/ tekst i zdjęcia: Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Marekk
+8 # Marekk 2020-09-01 22:12
Detektor jest zbyt zajęty, trzeba umyć rączki. Z resztą jest kowid, jakby go nie było to by można było zrobić jakiś apel...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x