Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Już od 17 grudnia dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Łobzie rozdają prezenty najbiedniejszym rodzinom gminy Łobez. Ostatnie paczki trafiły 23 grudnia do najmłodszych mieszkańców. To koniec akcji w tym roku

Akcja zainicjowana przez dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Łobzie „paczka dla najbiedniejszych dzieci w gminie Łobez” zainicjowana jeszcze w połowie grudnia przerosła oczekiwania policjantów. Systematycznie mieszkańcy przynosili do Komendy upominki, ubrania, żywność o długim terminie przydatności do spożycia oraz słodycze. Prezenty zostały zapakowane oraz rozdzielone na 46 paczek i już rozdane w 13 rodzinach.

Niebiescy Mikołajowie mieli ręce pełne pracy i wyjazdów. W podziękowaniu najmłodsi obdarowali funkcjonariuszy osobiście malowanymi rysunkami. Rysunki zajmują już honorowe miejsca na choince w Komendzie Powiatowej Policji w Łobzie.

Dziękujemy za nagłośnienie akcji, wsparcie, pomoc oraz prezenty.

 

Wszystkim rodzinom jak i mieszkańcom naszego powiatu życzymy Wesołych, Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!

mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, Oficer Prasowy KPP Łobez

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x