Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś w godzinach porannych na odcinku DW 152 Starogard - Resko, kierująca osobowym Volkswagenem przedachowała. Na miejscu interweniowały służby ratownicze.

Jak nas poinformowała podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie, tuż przed godziną 7 rano doszło do zdarzenia drogowego pomiędzy miejscowościami Starogard - Resko. Kierująca osobowym Volkswagenem, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w konsekwencji doprowadziła do dachowania pojazdu. Podróżowała sama, była trzeźwa i nie doznała poważnych obrażeń ciała.

Rano w wielu miejscach powiatu łobeskiego, warunki drogowe były bardzo trudne, na drodze była gołoledź. Na miejscu interweniowały zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x