Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Za nami kolejny weekend pod znakiem wielkich sportowych emocji. W sobotę 27.02.2021r. dwóch zawodników LKS Mewa Resko: Marcel Góra oraz Szymon Dziewiór wzięli udział w Tenisowym Turnieju z okazji 76 rocznicy zdobycia Szczecinka.

Do Szczecinka zjechali zawodnicy z całej Polski m.in. z takich miejscowości jak: Poznań, Bydgoszcz, Koszalin, Gorzów, Police, Szczecin, Złocieniec, Resko, Miastko, Czarne, Człuchów, Czaplinek, Komorniki, Okonek, Dębno, Świdwin, Międzyzdroje, Chojnice i Świnoujście. Zawody rozegrano w hali Szkoły Podstawowej nr 4. Turniej był mocno obsadzony, ponieważ we wszystkich kategoriach wystartowało ponad 100 zawodników. Nasi reprezentanci pokazali bardzo dobrą grę – w kategorii Junior Marcel Góra zdobył brązowy medal, a Szymon Dziewiór zajął XI miejsce.

Dnia 28.02.2021r. w Stępnicy odbył się turniej TOP 12, w którym udział wzięli najlepsi młodzicy i kadeci z województwa zachodniopomorskiego. Celem turnieju było przede wszystkim rozegranie jak największej ilości pojedynków z przeciwnikami o podobnym poziomie gry, aby sprawdzić, jak w przerwie od rozgrywek zawodnicy z całego województwa przepracowali czas na treningach i w jakiej są dyspozycji. Turniej został rozegrany systemem grupowym każdy z każdym.

Dwóch pierwszych zawodników z każdej grupy utworzyło grupę finałową, walczącą o miejsca 1-4. Po blisko 5 – godzinnych zmaganiach i rozegraniu wielu emocjonujących pojedynków turniej zakończył się zwycięstwem naszego zawodnika Marcela Góry!

Wielkie gratulacje za wysiłek i zaangażowanie!

Tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x