Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Sukces eliminacje 01Reprezentanci sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko Marcel Góra i Szymon Dziewiór 1 maja 2021r. wzięli udział w Eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii - Kadet.

Zawody odbyły się w Sianowie. Nasi zawodnicy powtórzyli ogromny sukces sprzed tygodnia i ponownie okazali się najlepszymi zawodnikami całych zawodów w swojej kategorii wiekowej. Obaj awansowali do finału, w którym stoczyli między sobą bratobójczą walkę.

Ostatecznie Marcel Góra stanął na najwyższym stopniu podium, a srebrny medal otrzymał Szymon Dziewiór. Zawodnicy awansowali na Indywidualne Finały Mistrzostw Polski, które odbędą się w czerwcu w Rawie Mazowieckiej.

Trzymajmy mocno kciuki za naszych zawodników, dla których awans do zawodów ogólnopolskich jest już ogromnym przeżyciem i wyróżnieniem, a także nagrodą za ciężką pracę treningową.

LKS Mewa Resko

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x