Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

 

Zapraszamy Absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Płotach.

Proponujemy  kształcenie w trzech atrakcyjnych zawodach:

  • technik informatyk,
  • technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • technik hotelarstwa

U nas oprócz dobrego zawodu, zdobywasz  również maturę, więc nasza szkoła otwiera Ci dwie drogi. Po ukończeniu ZS w Płotach możesz od razu wkroczyć na ścieżkę własnego rozwoju zawodowego, rozpoczynając satysfakcjonującą Cię pracę, ale możesz też podążyć ścieżką dalszej edukacji. Z pewnością będziesz, dobrze przygotowany do obu rozwiązań.

Uczniowie naszej szkoły mają także możliwość podnoszenia swoich umiejętności i zdobywania dodatkowych  kwalifikacji  poprzez uczestnictwo w wielu kursach np. kelnerskim, baristy, barmańskim, wizażu, stylizacji paznokci, animacji czasu wolnego w ramach projektów unijnych. Biorą także udział w płatnych stażach zawodowych, wyjazdach zawodoznawczych  oraz praktykach zagranicznych w Niemczech, Włoszech oraz Hiszpanii. Uczniowie, którzy osiągają najwyższe średnie z przedmiotów zawodowych otrzymują całoroczne stypendia. Młodzież rozwija swoje zainteresowania i pasje uczestnicząc w organizowanych olimpiadach, konkursach, kołach tematycznych bądź zawodach sportowych. Szkoła kładzie nacisk na przygotowanie swoich uczniów do wejścia na rynek pracy, poprzez zajęcia z doradcą zawodowym.

Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej W Resku!

Zastanów się dobrze, czy nie jest to szkoła  właśnie dla Ciebie?

My czekamy na Ciebie :) 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, do odwiedzenia naszej strony internetowej:

 http://zspploty.pl/, http://zspploty.pl/rekrutacja/,

oraz profilu facebookowego: 

https://www.facebook.com/zspploty

Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół w Płotach

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x