Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś około godz. 11, na drodze wojewódzkiej nr 152 Resko - Płoty z samochodu ciężarowego spadla bela foliowa, wprost pod koła samochodu osobowego. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się.

- Samochód ciężarowy jechał od strony Płotów, w tym samym czasie od strony Reska jechał osobowy Volkswagen Passat. Z samochodu ciężarowego uwolnił się ładunek, była to bela folii która wpadła wprost pod koła osobowego Passata. W związku z tym doszło do uszkodzenia pojazdu osobowego, którym podróżowały 3 osoby. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał, w tej chwili policja prowadzi postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, p.o. oficera prasowego KPP Łobez.

Na miejscu oprócz policji, pracowały zastępy straży pożarnej z OSP Resko. Obecnie na tym odcinku drogi, nie ma już żadnych utrudnień w ruchu.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x