Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Tenisisci Resko w Sianowie 0730 maja w Sianowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym.

Naszą drużynę reprezentowali: Marcel Góra i Szymon Dziewiór. Chłopcy zagrali zarówno w grach indywidualnych, deblu, jak i w grach mieszanych. Indywidulaną nagrodę w postaci brązowego medalu zdobył Marcel, natomiast Szymon zajął VII miejsce.

W kategorii gier mieszanych Szymon w mikście wystąpił razem z zawodniczką KS ATS Stargard Magdą Pawłasek i po fantastycznej grze para ta awansowała do finału. Ostatecznie zajęli drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal. Również medalowe miejsce udało nam się zdobyć w deblu. W tej kategorii zawodów Marcel i Szymon stoczyli wspólnie ciekawe i zacięte pojedynki, dzięki czemu stanęli na najniższym stopniu podium.

Były to zatem bardzo udane zawody dla naszych zawodników, którzy wrócili z nich jako multimedaliści. Miejsca medalowe w tego typu turnieju to niesamowity sukces.

Gratulacje Chłopaki!

LKS Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x