Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Tenisisci Resko w Sianowie 0730 maja w Sianowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym.

Naszą drużynę reprezentowali: Marcel Góra i Szymon Dziewiór. Chłopcy zagrali zarówno w grach indywidualnych, deblu, jak i w grach mieszanych. Indywidulaną nagrodę w postaci brązowego medalu zdobył Marcel, natomiast Szymon zajął VII miejsce.

W kategorii gier mieszanych Szymon w mikście wystąpił razem z zawodniczką KS ATS Stargard Magdą Pawłasek i po fantastycznej grze para ta awansowała do finału. Ostatecznie zajęli drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal. Również medalowe miejsce udało nam się zdobyć w deblu. W tej kategorii zawodów Marcel i Szymon stoczyli wspólnie ciekawe i zacięte pojedynki, dzięki czemu stanęli na najniższym stopniu podium.

Były to zatem bardzo udane zawody dla naszych zawodników, którzy wrócili z nich jako multimedaliści. Miejsca medalowe w tego typu turnieju to niesamowity sukces.

Gratulacje Chłopaki!

LKS Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x