Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Właśnie taki był, pełen atrakcji i przepełniony dobrą zabawą Dzień Dziecka. W wielu świetlicach wiejskich na terenie gminy Resko, zaplanowano atrakcje dla dzieci. Tak też było w świetlicy wiejskiej w Łabuniu Wielkim.

Dzięki zaangażowaniu Sławomira Marciniaka, miejscowego Sołtysa i Joannie Kamińskiej - Pusz, która prowadzi zajęcia w świetlicy, dzieci mogły liczyć na szereg przygotowanych na ten dzień atrakcji. Oczywiście były gry i zabawy, była zdrowa rywalizacja oraz drobne upominki i medale. Dopełnieniem tego dnia, był smakowity poczęstunek.

Oczywiście najważniejsza w tym wszystkim, była integracja i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Doskonale pamiętamy, że ostatni rok w ogóle nie sprzyjał organizacji takich imprez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x