Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W niedzielę około godz. 16, na ul. Gdańskiej w Resku pojawiły się wszystkie służby ratownicze. Taki był finał "kuchennych rewolucji" w jednym z mieszkań.

Silny zapach spalenizny oraz dym zaczął wypełniać klatkę schodową, zaniepokojeni sąsiedzi wezwali pomoc.  Aby dostać się do mieszkania, trzeba było wyłamać drzwi, wewnątrz przebywał mężczyzna, był przytomny. Prawdopodobnie przysnął w czasie przyrządzania swojej "ognistej potrawy". 

Mężczyzna został wyprowadzony z mieszkania, ale zaczął zgłaszać pogorszenie samopoczucia, na miejscu pojawili się ratownicy medyczni. Po zbadaniu, został przetransportowany do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

W sumie w dzisiejszej akcji uczestniczyły 2 zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko, zastęp Straży Pożarnej z JRG Łobez, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x