Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Ideą Reskiej Karty Seniora jest stworzenie lokalnego Programu, dzięki któremu seniorzy zamieszkujący obszar gminy Resko, będą mogli liczyć na ulgi, rabaty, preferencje oferowane przez gminne instytucje, punkty usługowe oraz podmioty prywatne. Program również będzie wspierał lokalnych przedsiębiorców.

Centrum Usług Społecznych w Resku już zaczyna realizować ten projekt.

Reska Karta Seniora

Głównym zadaniem karty jest aktywizacja osób 60+. Odbywa się ona na trzech płaszczyznach. Po pierwsze, seniorzy dowiadując się o Karcie mają motywację do działania, aktywnego spędzania czasu. Po drugie, seniorzy zachęcają do korzystania z Karty swoich znajomych. I wreszcie po trzecie, każdy z posiadaczy Karty może zaprosić lokalnych przedsiębiorców do przystąpienia do Programu i przygotowania specjalnej oferty dla osób 60+. Dzięki takiej aktywności program ciągle się rozwija, a jego członkowie biorą w tym czynny udział.

Potrzebne zaangażowanie przedsiębiorców

Aby program mógł prawidłowo funkcjonować, niezbędne jest zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców. Firmy, które zostaną partnerami Programu Reska Karta Seniora staną się rozpoznawalne wśród seniorów, dzięki temu oferta partnera - przedsiębiorcy może być chętniej wybierana spośród innych. Obecnie Centrum Usług Społecznych w Resku, bada możliwość współpracy z lokalnymi podmiotami. 

Korzyści dla Partnerów Programu

Przystąpienie do Programu Reska Karta Seniora jako Partner oferujący zniżki, bonifikaty czy preferencje dla seniorów z terenu gminy Resko może zagwarantować wiele korzyści, m.in.:

- szansa na zwiększenie rozpoznawalności i wzrost zainteresowania ofertą firmy,
- umieszczenie informacji o instytucji/firmie w Katalogu Ulg i Zniżek na stronie internetowej CUS Resko oraz na stronie gminy Resko,
- promocja logo firmy/ instytucji/ przedsiębiorcy,

- współkreowanie pozytywnego wizerunku prospołecznego,
- prestiż i możliwość budowania długotrwałych relacji z klientami,
- możliwość posługiwania się znakiem: Tu honorujemy Reską Kartę Seniora.

Kontakt w sprawie Programu Reska Karta Seniora

Podmioty zainteresowane współpracą na rzecz reskich seniorów mogą kontaktować się bezpośrednio z Centrum Usług Społecznych w Resku, ul. Bohaterów Monte Cassino 10.

Projekt koordynuje Agnieszka Zielińska-Opar, tel. 537 137 679 ( pn-wt 7.15-15.15, śr. 7.15-17.15, czw. 7.15-15.15, pt. 7.15-13.15). Kontakt email: senior@cus.resko.pl

reska karta seniora projekt

Plakat programu Reska Karta Seniora:

reska karta seniora plakat2

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x