Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Kolejny, już 27. Najpiękniejszy Festiwal Świata, zakończył się. Trzy dni niesamowitych koncertów, inspirujących spotkań, wyśmienitej zabawy i pozytywnych emocji dzięki festiwalowiczom. To wszystko w wyjątkowej, hybrydowej formie wydarzenia. Portal Resko24.pl uczestniczył medialnie w tym wydarzeniu.

“Dzisiaj na świecie nikt nie zrobił takiego festiwalu jak my. Możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy”, powiedział dzisiaj na konferencji prasowej Jurek Owsiak. Nowe miejsce, hybrydowa formuła wydarzenia oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników na najwyższym poziomie przy jednoczesnym ograniczeniu liczby festiwalowiczów i zachowaniu rozmachu wydarzenia sprawiły, że o tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival można mówić jako o światowym pionierze podobnych wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Przysięga Festiwalowiczów
Jedną z tradycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest wspólna przysięga jego uczestników. Festiwalowicze, trzymając wręczone przez wolontariuszy Pokojowego Patrolu słoneczniki, wykrzyczeli za Jurkiem Owsiakiem: To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock'n'roll, rock'n'roll, rock'n'roll!

Nie tylko muzyka
Akademia Sztuk Przepięknych już od 15 lat zaprasza do rozmów inspirujących Gości z Polski i ze świata. Paleta tematyczna ASP jak zawsze barwna tak, jak sam Festiwal: prawa człowieka, gospodarka, równouprawnienie, szacunek, rodzina, pasja, podróże, film, kreowanie mediów i wiele innych.

Festiwalowa kreatywność
Pol'and'Rock tworzą ludzie - to właśnie oni, ogromne pokłady ich pozytywnej energii, ich uśmiechy, niesamowita kreatywność i różnorodność sprawiają, że bezsprzecznie jest to Najpiękniejszy Festiwal Świata. Każdy znajdzie tutaj swój kawałek ziemi, o który może zadbać!

Gramy na całym świecie
Tysiące namiotów, tłum na lotnisku Makowice-Płoty – a to ledwie kropla w morzu wszystkich uczestników 27. Pol’and’Rock Festival! Dzięki hybrydowej formie wydarzenia Festiwalowicze brali udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie tylko online w całej Polsce, ale i na całym świecie! Jak tworzyły się tak wspaniałe społeczności i kto stoi za tym, aby Organizatorzy bez przeszkód pokonywali kolejne kilometry w myśl hasła "Miłość, Przyjaźń, Muzyka".

Fotorelacja Resko24.pl:

Resko24.pl na Pol’and’Rock Festival:

Więcej zdjęć:

Relacja filmowa:

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl/wykorzystano materiały prasowe Organizatora

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x