Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Kolejny, już 27. Najpiękniejszy Festiwal Świata, zakończył się. Trzy dni niesamowitych koncertów, inspirujących spotkań, wyśmienitej zabawy i pozytywnych emocji dzięki festiwalowiczom. To wszystko w wyjątkowej, hybrydowej formie wydarzenia. Portal Resko24.pl uczestniczył medialnie w tym wydarzeniu.

“Dzisiaj na świecie nikt nie zrobił takiego festiwalu jak my. Możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy”, powiedział dzisiaj na konferencji prasowej Jurek Owsiak. Nowe miejsce, hybrydowa formuła wydarzenia oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników na najwyższym poziomie przy jednoczesnym ograniczeniu liczby festiwalowiczów i zachowaniu rozmachu wydarzenia sprawiły, że o tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival można mówić jako o światowym pionierze podobnych wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Przysięga Festiwalowiczów
Jedną z tradycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest wspólna przysięga jego uczestników. Festiwalowicze, trzymając wręczone przez wolontariuszy Pokojowego Patrolu słoneczniki, wykrzyczeli za Jurkiem Owsiakiem: To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock'n'roll, rock'n'roll, rock'n'roll!

Nie tylko muzyka
Akademia Sztuk Przepięknych już od 15 lat zaprasza do rozmów inspirujących Gości z Polski i ze świata. Paleta tematyczna ASP jak zawsze barwna tak, jak sam Festiwal: prawa człowieka, gospodarka, równouprawnienie, szacunek, rodzina, pasja, podróże, film, kreowanie mediów i wiele innych.

Festiwalowa kreatywność
Pol'and'Rock tworzą ludzie - to właśnie oni, ogromne pokłady ich pozytywnej energii, ich uśmiechy, niesamowita kreatywność i różnorodność sprawiają, że bezsprzecznie jest to Najpiękniejszy Festiwal Świata. Każdy znajdzie tutaj swój kawałek ziemi, o który może zadbać!

Gramy na całym świecie
Tysiące namiotów, tłum na lotnisku Makowice-Płoty – a to ledwie kropla w morzu wszystkich uczestników 27. Pol’and’Rock Festival! Dzięki hybrydowej formie wydarzenia Festiwalowicze brali udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie tylko online w całej Polsce, ale i na całym świecie! Jak tworzyły się tak wspaniałe społeczności i kto stoi za tym, aby Organizatorzy bez przeszkód pokonywali kolejne kilometry w myśl hasła "Miłość, Przyjaźń, Muzyka".

Fotorelacja Resko24.pl:

Resko24.pl na Pol’and’Rock Festival:

Więcej zdjęć:

Relacja filmowa:

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl/wykorzystano materiały prasowe Organizatora

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x