Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (17.08.2021) zaraz po godz. 14, zaalarmowano służby ratownicze do pożaru piwnicy, w jednym z budynków mieszkalnych w Malińcu, gm. Radowo Małe. W budynku mieszkają 4 rodziny, ewakuowano 9 osób.

Pierwszy na miejscu pojawił się patrol Policji z Reska, chwilę później dołączyły zastępy Straży Pożarnej z JRG Łobez, OSP Radowo Małe i OSP Resko. 

Ogień w dawnym pałacu, a dzisiejszym budynku mieszkalnym został szybko opanowany, szczęśliwie nikt z mieszkańców nie potrzebował pomocy medycznej.

W czasie akcji Policjanci z Reska udzielali wsparcia ewakuowanym dzieciom, a w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się pluszaki.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x