Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień szczególny zarówno dla nauczycieli, dyrektorów, jak i wszystkich pracowników oświaty.

Uroczystości w Resku odbyły się 13 października. Odświętnie ubrani uczniowie od rana składali życzenia, symbolicznie wyrażając podziękowania w postaci miłych słów, gestów, upominków. Punktem kulminacyjnym był apel z udziałem wszystkich wychowanków, dyrekcji i nauczycieli.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, m. in. Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, inspektor ds. oświaty, Mariola Słodkowska, przedstawicielka Rady Rodziców Katarzyna Pesta-Kędzierska, ks. Proboszcz Marian Kaptur. Uroczystości tradycyjnie rozpoczęto wprowadzeniem sztandarów i odśpiewaniem hymnu państwowego. Najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie nagród najbardziej zasłużonym dla oświaty w Resku.  

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, jako Redakcja Resko24.pl składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.

fot. Justyna Walczykiewicz

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x