Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dachowanie Resko Policko 01Dziś (15.11) na odcinku drogi powiatowej Resko - Łabuń Wielki doszło do dachowania pojazdu. Jak się później okazało, kierowca był pod wpływem alkoholu.

Około godz. 16 kierujący osobowym Oplem Corsą, jadąc z Łabunia Wielkiego w kierunku Reska, najprawdopodobniej stracił panowanie swoim autem, uderzył w drzewo i dachował. Kierowcą okazał się mieszkaniec gminy Resko. Początkowo zaczął się oddalać z miejsca zdarzenia, ale ostatecznie został zatrzymany przez patrol Policji.

Najprawdopodobniej alkohol przyczynił się do tego zdarzenia komunikacyjnego. Jak się okazało zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, nie stwierdził u kierowcy żadnych poważnych obrażeń ciała.

W dzisiejszej akcji uczestniczyły zastępy straży pożarnej OSP Resko i JRG Łobez oraz Policja.

Aktualizacja 16.11.2021r.

- Wczoraj o godz. 15.45 na drodze Resko - Łabuń Wielki, mieszkaniec gminy Resko kierował samochodem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości wyrażonym wynikiem 1,15 mg/L (około 2,41 ‰). Kierowca nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Teraz zostanie przeprowadzone postępowanie przygotowawcze, kierowca usłyszy zarzuty za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x