Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Poscig Resko 01W piątek 28 stycznia, około godz. 17, jeden z klientów stacji paliw Orlen w Resku, zatankował paliwo i natychmiast odjechał. Patrol policji z Reska podjął pościg.

Jak się szybko okazało, nie było to zwykłe roztargnienie. Kierujący osobowym Volkswagenem Golfem, bez tablic rejestracyjnych odjechał w kierunku Płotów, nieopodal Reska zatrzymał się i tam próbował założyć tablice. Widząc nadjeżdżający patrol policji, podjął próbę ucieczki do pobliskiego lasu.

- W Resku na stacji paliw, dokonano kradzieży paliwa. Kierujący Volkswagenem po zatankowaniu odjechał z miejsca zdarzenia. Nieopodal Reska sprawca porzucił samochód i zaczął uciekać, został jednak zatrzymany przez patrol policji z Reska i osadzony w PDOZ Łobez. Zatrzymany to 35 - letni obywatel Gruzji, który odpowiadał przed Sądem w Łobzie w trybie przyspieszonym za kradzież. Sąd skazał mężczyznę na pozwanie wolności na okres 15 dni - poinformowała nas kom. Arleta Szwacińska - p.o. naczelnika Wydziału Prewencji Ogniwa Ruchu Drogowego KPP Łobez.

Resko24.pl, fot. KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x