Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Do zdarzenia doszło na torze motocrossowym przy ul. Polnej w Resku. Około godz. 15.20 skierowano w to miejsce służby ratownicze.

Jak wynika z pierwszych informacji do wypadku doszło na quadzie, w tej chwili jedna osoba była reanimowana. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Oprócz tego na miejscu pracuje Policja, Straż Pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak nam się udało ustalić, chwilę wcześniej po torze motocrossowym jeździło kilka quadów.

Po godz. 16 udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego i obecnie jest transportowany śmigłowcem do szpitala.

Aktualizacja 27.02.2022, godz. 17.15 

Mężczyzna doznał rozległych obrażeń wielonarządowych, m.in. obrażeń w obrębie klatki piersiowej i głowy. W stanie ciężkim trafił do szpitala w Szczecinie.

- Około godz. 15.10 w Resku przy ul. Polnej, mieszkaniec gminy Resko l.34, poruszając się pojazdem quad outlander w terenie polnym, podjeżdżając pod wzniesienie przewrócił się i został przygnieciony przez wspomniany pojazd. W stanie ciężkim, nieprzytomny, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Szczecinie. W tej chwili policja prowadzi postępowanie wyjaśniające okoliczności i przyczyny tego wypadkupoinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

Lądowanie i start śmigłowca HEMS na crossowisku w Resku:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x