Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Brudno na placu zabaw 08Chodzi o plac zabaw przy ul. Długiej. Jak sygnalizuje nasza Czytelniczka, już od dłuższego czasu nikt tam systematycznie nie sprząta, a jest to jeden z chętniej odwiedzanych placów zabaw w Resku.

Faktycznie, jest to chyba największy plac zabaw w Resku. To inwestycja która pochłonęła ponad 350 tys. złotych i została oddana do użytku w 2018 roku, zresztą z wielką pompą: https://www.resko24.pl/aktualnosci/2253-oficjalne-otwarcie-placu-zabaw-w-resku-relacja.html.

Jest to również pewnego rodzaju wizytówka miasta. Osoby które odwiedzają nasze miasteczko z dziećmi, właśnie tam kierują się, aby odpocząć na świeżym powietrzu. Jak widzimy na załączonych fotografiach, sztandarowy plac zabaw niestety nie zachwyca swoim widokiem. Mnóstwo zalegających śmieci, przepełnione kosze i brudne elementy małej architektury. 

- Jest coraz cieplej, dzień jest dłuższy i więcej osób chciałoby udać się w to miejsce z dziećmi, ale to co tam spotykamy wręcz nas odstrasza - pisze Czytelniczka.

Resko24.pl/fot. Czytelniczka Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Franio
+4 # Franio 2022-05-09 20:30
UFO wylądowało i zostawiło śmieci. Tak na serio to ktoś te odpady zostawił. Nie mieszczą się w w koszu to trzeba zabrać je ze sobą. Niedawno cały plac i okolice były zaśmiecone styropianem, który ktoś porzucił obok śmietnika blisko placu. Dzieci znalazły sobie zajęcie i z pasją cały styropian rozdrobniły.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x