Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Zawody Lodz 03W dniu 18-19 czerwca 2022 r. na stadionie AZS Łódź odbyły się finały Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych uznawanych za indywidualne Mistrzostwa Polski dzieci z udziałem ok. 2 tyś. dzieci z 80 ośrodków organizujących lokalne eliminacje.

Kwalifikacje na te zawody otrzymały 2 uczennice naszej szkoły: Wiktoria Bus i Lena Znajewska wygrywając cykl zawodów które odbywały się w Węgorzynie i Resku. Uczennice naszej szkoły zaliczyły bardzo udany start.

Lena Znajewska zajęła V miejsce w skoku w dal wynikiem 4,73 oraz Wiktoria Bus zajęła VI miejsce w rzucie piłeczka palantową.

Bardzo się cieszymy z fantastycznego startu oraz kwalifikacji do ścisłego finału w swoich konkurencjach. Uczennice z naszej małej szkoły rywalizowały jak równy z równym ze sportowcami z dużych ośrodków jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz itp. i zostały 5 i 6 zawodniczką w Polsce. Tak dobre wyniki zawdzięczają systematycznej ciężkiej pracy na treningach, udziałem w licznych mitingach i poświeceniem swojego czasu na rozwijaniu się w sporcie.

Dziękujemy, trenerzy Justyna Grankowska i Arkadiusz Majewski

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x