Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wrak Race Lobez 2022 24W niedzielę 10 lipca, na terenach strefy ekonomicznej w Łobzie, rozegrano V edycję Wrak Race "Mud Blood". Pomimo kapryśnej pogody, impreza i tak zgromadziła rzesze fanów motoryzacji.

Tradycyjnie, wyścigi zostały zorganizowane z dużym rozmachem. Warto przypomnieć, że jest to jedyna tego typu, impreza motoryzacyjna w regionie. Pierwsza edycja wyścigów wraków odbyła w 2018 roku, wtedy zgromadziła ponad 1.500 osób. Oprócz stałych ekip startowych, pojawiają się nowi zawodnicy, na wyścigach możemy obserwować mocno zmodyfikowane pojazdy, są to często bardzo oryginalne konstrukcje. Nasz portal, począwszy od pierwszej edycji, towarzyszy medialnie temu wydarzeniu.

Żaden z zawodników nie oszczędzał swojej maszyny, do oporu dociskając pedał gazu, co niejednokrotnie kończyło się poważną awarią, lub wypadnięciem z toru. Osobliwie wystylizowane auta, zapach benzyny, chęć zwycięstwa, duża dawka adrenaliny i doskonała zabawa - właśnie takie klimaty napędzają wyścigi wraków w Łobzie.

Zwycięzców nagradzali Renata Kulik – starosta łobeski oraz Piotr Ćwikła – burmistrz Łobza. Organizatorem zawodów był Łukasz Brejnakowski oraz Grupa Auto Części.

 

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3348835988678801&type=3

Skrót filmowy:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x